-1
archive,category,category-studioarch4,category-277,qode-social-login-1.1.2,stockholm-core-1.0.6,woocommerce-no-js,select-theme-ver-5.1,ajax_fade,page_not_loaded,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

MUNDESI PUNESIMI

MUNDESI PUNESIMI Studioarch4 Kërkon të punësojë një Arkitekt/e dhe nje Inxhinier / Arkitekt profil teknik me kohë të plotë.   1-ARKITEKT/E 2-INXHINIER / ARKITEKT_PROFIL TEKNIK Ndjeheni të motivuar, kreativ dhe me deshirë përtiu bashkuar skuadrës sonë; Ju lutemi të aplikoni në : contact@studioarch4.com CV + Portofolio të punimeve (max 25mb)   Kandidati duhet të